evden eve nakliyat

Şişli; İstanbul’un insanlarıyla ve yaşama biçimleriyle en modern ilçelerinden biridir. Bu modern halka modern ve güvenilir hizmet vermek önemlidir. Şişli Nakliyat, bölgesinde modern ev taşımacılığı konusunda konumlandırılmış tek firmadır. Hiçbir hizmetinde yasal prosedürlerin dışına çıkmayan Şişli Evden Eve Nakliyat taşıyıcılık yasalarına ve çağdaş taşımacılık parametrelerine uygun olarak marangozlu taşıma ekibi ve sigortalı taşımacılığıyla Şişli halkı için hizmete devam etmektedir.

Firmamız Şişli Evden Eve Nakliyat fiyatları konusunda da sizleri üzmeyecek ve taşıma şartlarını ücretsiz eksperleriyle birebir tespit ederek sizlere en uygun fiyatı vermeye gayret edecektir. Sizler ile olan evden eve nakliyat tanışmamız ücretsiz eksperimiz ile yaptığınız anlaşma ve fatura kesilmesi ile başlar, sigorta poliçenizin gerektirdiği şartların yerine getirilmesi ve taşımanın sona ermesiyle biter.

Bu noktadan sonra bizler için önemli olan müşterinin yüzünde bırakabileceğimiz bir tebessümdür. Şişli Nakliyat, müşterisinin eşyalarını özel kalitede üretilmiş ambalaj malzemesi ile paketler ve hiçbir eşyayı paketlemeden araca koymaz. Ekibimiz gidilen yerde de müşterinin talep ettiği yere eşyaları taşıyacak ve montajını yaparak teslim edecektir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şişli Evden Eve Nakliyat