evden eve nakliyat

İkitelli Nakliyat, modern ve çağdaş taşımacılığı ilk olarak uygulayan ve İkitelli halkına sevdiren evden eve taşımacılık firmasıdır. Bizim için önemli olan müşterinin parasını almak ve onu mağdur etmek değil, müşterinin eşyasını güvenle taşımak, onun güvenilirliğini kazanarak işlerimizi devam ettirebilmektir. İkitelli Evden Eve Nakliyat bilmektedir ki, bizim için yüzü gülen her müşteri işimizde yeni bir soluktur. Her mutlu müşteri beraberinde getireceği yeni bir müşteri ile firmamızın işlerini büyütecektir.

Firmamız yıllardan beri taşımacılığı ticari ahlakla ve taşımacılık yasalarına uygun olarak yapmaktadır. Bizim için müşterinin güvenini kazanmak için her türlü prosedürü eksiksiz uygulamak zorunluluk değil sorumluluktur. İkitelli Nakliyat; evden eve nakliyat, büro ve işyeri taşımacılığında çözüm ortağınızdır.

İkitelli Evden Eve Nakliyat fiyatlarının belirlenmesi için sizlere ücretsiz eksper göndermektedir. Bu iş ortaklığımızın ilk adımıdır. Eksperimiz eşya miktarını, gidilecek mesafeyi ve taşıma katlarının sayısını hesaplayarak size en uygun fiyatı verecektir. Firmamız idari ve teknik kadrosunun yanısıra taşıyıcı elemanlarını da işinde uzman ve profesyonel kişilerden seçmektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İkitelli Evden Eve Nakliyat