evden eve nakliyat

Evden Eve NakliyatÜcretsiz Expertiz Hizmeti

Ekspertiz personelimiz sizin isteğinizle evinizin içerisindeki tüm eşyaları ve mobilyaları öncelikle not alır. Gerekli tüm malzemeleri bir gün öncesinden aracın içerisine bırakır. Eşyaları alacak kapasitedeki aracımızı size sunar ve fiyat konusunda el sıkılır.

 

 

 

 

Evden Eve NakliyatKolili Tekstil Taşımacılığı

Evden eve nakliyat,büro taşımacılığı,fabrika taşımacılığı,kütüphane taşımacılığı,banka taşımacılığı,tekstil taşımacılığı ve benzer tüm nakliye işlerinizde sizin işinize göre araç ve personel firmamızda mevcuttur. Öncelikli evden eve nakliyat olan firmamızda diğer nakliye hizmetide verilmektedir.

 

 

 

Evden Eve NakliyatBüro Ve Ofis Taşımacılık

Ofis taşımasında artık dert edinmeyin çünkü artık NGT AVA NAKLİYAT yanınızda ofis hizmeti verirken personellerin titizlikle çalışması en ön planda gelir. günümüzde ofis, teknolojik gereklilikler, (Bilgisayarlar , Yazicilar vs.) cihazlar mevcuttur. Hergün değişen teknolojiyi takip eden ve bu teknolojiyle hizmet kalitesinde ki verimi yükseltmek için elimizden gelen her gayreti gösteriyoruz.

 

 

Evden Eve Nakliyat

Kiralık Kamyonlar

Firmamız 1990 yılında istanbul bağcılar’da kurulmuştur. 1990 yılından bu yana İstanbul başta olmak üzre tüm türkiyeye hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamızda işinize,fabrikanıza ve şirketinize uygun araçlar filo veya günlük temin edilir. Firmamızda k1 ve k3 belgesi mevcuttur. Araçlarımız büyük ve küçük boylarındadır. Şöför personellerimizin tüm belgeleri mevcuttur. Araçlarımız şehir içi ve şehir dışında çalıştırılabilir.

 

Evden Eve Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Artık firmamız istanbul başta olmak üzere tüm türkiye ye hizmet vermektedir. 1990 yılından bu yana firmamız istanbul bağcılarda hizmet vermektedir. Şehir dışına çıkan eşyalarınız önceden tespit edilir ve not alınır. Taşıma günü eşyalar gerekli malzemelerle birlikte önce paketlenir ve araç içinde titizlikle koyulur. Eşya bitiminden sonra eşyalara değeri kadar sigorta yapılır. Firmamızda istediğiniz aracı istetebilirsiniz. Firmamızda büyük küçük araçlar mevcuttur.

 

Evden Eve NakliyatŞehir İçi Nakliyat

Şehir içinde olan taşımalarda siz değerli müşterilere hizmet verirken zevk alıyoruz. Şehir içinde farklı bölgeye taşınırken öncelikle nakliyat firmasına dikkat etmenizi öneririz. Günümüzde nakliyat firmaları çoğaldıkça iş kaliteside bir o kadar düştü. Firmamız öncelikle eşyalarınızı ekspertiz personeli tarafından baktırıyoruz. Gerekli malzemeler ve araç bilginize sunulur. Anlaşma sırasında el sıkıldığı taktirde taşıma günü araç,malzeme ve personeller eşyanızı taşımak suretiyle adresinize gelir. Öncelikle eşyalar sökülür ardından paketlenir ve daha sonra araç içine konulur. Eşya bitiminden sonra isteğiniz üzerine eşyalara değeri kadar sigorta yapılır. Siz değerli müşterilere yapılması gereken tek görev masanızda eşinizle oturup kahvenizi yudumlamak kalır. Sizde bu hizmetten yararlanmak istiyorsanız sadece alo demeniz yeterli olacaktır.

 

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Ngt ava evden eve nakliyat 1990 yılında istanbul bağcılarda kurulmuştur. Evden eve nakliyattta 20 yılı aşkın surede siz değerli müşterilerimizin sayesinde bugunlere kadar geldik. Günümüzde nakliyat firmaları çoğaldıkça iş kaliteside bir o kadar düşüş yaşadı. Biz NGT AVA NAKLİYAT olarak işimizde uzman kadro ile yıllardır çaba sarf ederek müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı başardık. EVDEN EVE NAKLİTAT‘ta en önem verdiğimiz unsur müşteri memnuniyeti ve eşyanın büyük bir titizlikle taşınmasıdır. Sizde bizim yaptığımız bu hizmetlerden yararlanmak isterseniz size bir telefon kadar yakınız.

 

Evden Eve Nakliyat

Paketleme Hizmeti

Siz değerli müşterilerin artık taşıma gibi bir sıkıntısı kalmayacak. Firmamız taşıma öncesi ekspertiz aracıyla öncelikle eşyayı görüp gerekli malzemeleri planlar sonrasında taşıma günü eşyalar öncelikle sökülür paketlenir ve taşınır. Taşıma esnasında sizin yapmanız gereken tek unsur oturup eşinizle kahve nizi yudumlamak. Bizimle çalışmak istediğiniz taktirde aşağıdaki numaraları aramanız yeterli olacak.

 

 

Evden Eve Nakliyat

Monte Ve Demonte Hizmeti

Evden eve taşımacılık hizmeti dışında ambalajlama ve paketleme hizmeti de vermektedir. Ambalajlama titizlikle yapılması gereken bir iş olduğu için kırılacak eşyaların dikkatli bir sekilde ambalajlanmasina dikkat etmekteyiz. En iyi ambalaj yöntemi temiz kağıt dışına kabarcıklı naylon ve kutulamaktır.

Vitrin eşyalarınızı ve değerli porselenlerinizi , tabak, biblo gibi eşyalar kağıda sarıldıktan sonra kutulanmaktadır. eşyalarınıza sizin kadar değer verecek bir firma arıyorsanız size bir telefon kadar yakınız

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmetlerimiz