evden eve nakliyat

logo-redNgt ava evden eve nakliyat 1990 yılında İstanbul’un Bağcılar ilçesinde kurulmuştur.Ahlak sahibi personel’i ve günümüz standartlarına uygun malzeme ve evden eve nakliyata uygun şekilde tasarlanmış araçları ile 24 yılı aşkındır hizmet vermektedir. Firmamız özellikle müşteri memnuniyetini en üst seviyelere çıkarabilmek için elinden gelen her çabayı sarf etmektedir.

Kısaca taşıma esnasındaki bilgileri sizlerle paylaşmak istiyorum.Taşınmadan önce ekspertiz personelimiz sizin isteğinizle beraber gelir eşyalarınızı teker teker not alır.

Gerekli malzemeler,eşya kapasitesine göre olan aracı,personel sayısı ve ücret size sunulur.Sizin onay vermenizle beraber taşınma günü belirlenir.

icon_truckTaşıma günü öncelikle eşyaların hepsi toplanır ardından eşyalar sarılır ve daha sonra mobilya ve beyaz eşyalar sökülüp paketlenir.Paketleme işlemi bittikten sonra personeller eşyaları büyük bir titizlikle taşımaya başlar eşyaların hepsi araç içerisine zarar görmeyecek şekilde konulur.Yükleme işlemi bittikten sonra taşındığınız yeni eve geçilir ve eşyalar sıra halinde teker teker eve çıkarılır.Paketli malzemeler açılır ve istediğiniz yere personelimiz aracılığı ile konulur. Ardından mobilyalar istediğiniz yere monte edilir.Eşya taşıma ve yerleştirme işleri bittikten sonra size sadece oturup kahvenizi içmek kalır.Yaptığımız bu hizmetlerden sonra yapmanız gereken tek unsur bize mail veya telefon aracılığı ile ulaşabilmenizdir.

One Response to Hakkımızda
  1. Basarilarinizin devamını dilerim. Çok güzel bi iş yapıyorsunuz👍 ve çok başarılı titizlikle yapmaktasiniz. Umarım işiniz daima böyle kaliteli ve titizlikle devam eder🙏 hoşçakalın🤗🤗🤗


[top]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkımızda