evden eve nakliyat

1990 yılından beri hizmet veren Eyüp evden eve nakliyat firmamız sektörün tecrübeli firmaları arasında yer almaktadır. Eyüp ilçesi haricinde Bağcılar ve çevre  ilçelerine de nakliyat hizmeti sunmakla beraber kaliteyi size ucuza getirmektedir.

Kurumsal firma olarak titiz ve güvenli hizmet veren firmamız aynı zamanda hızla yükselen teknolojileri de yakından takip etmektedir. Eşyalarınızın büyüklüğü ne olursa olsun Eyüp evden eve nakliyat olarak özel araç filomuz ile sizlere hizmet vermektedir. Uygun ödeme koşullarının yanı sıra ekonomik fiyat sunan firmamız eşyalarınızın durumlarını değerlendirdikten sonra sizlere ön rapor sunmaktadır. Ev taşınmaları konusunda sigorta işlemlerini sizlerin yapmanız ile beraber ürünlerinizin zararı konusunda sigorta firmaları tarafından geri alabilirsiniz. Bizler profesyonele ekip ile çalışmanın yanı sıra özel ambalajlama ile beraber ürünlerinize zarar vermeden taşıma işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Müşterilerimiz özel istekleri doğrultusunda ambalajlama ve paketleme işlemini yapmakla beraber özel araçlara yerleşimleri de yapılmaktadır. Sizler için en iyi hizmeti sunan Eyüp evden eve nakliyat olarak eşyalarının yeni eve gideceği yere kadar teminat altında tuttuğundan emin olun.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eyüp evden eve nakliyat ve taşımacılık