evden eve nakliyat

logo-red1990 yılından itibaren Bağcılar evden eve nakliyat olarak iyi bir taşımacılık hizmeti göstermekle beraber nakliyat konusunda tercih edilen firmalar arasında yerini almıştır. Kurumsal olan firmamız paketleme ve ambalajlama konusunda lider olmanın yanı sıra köpüklü ve kalın battaniyeler kullanarak işlemlerini gerçekleştirmektedir.

icon_truckOdalarınızı durumuna göre ambalajlama işlemlerinin seçilmesinin yanı sıra montaj ve sökme işlemleri de firmamız tarafından yapılmaktadır. Kırılacak olan eşyalarınız durumunda eğitimli ve profesyonel personellerimiz tarafından özel olarak hiçbir şekilde zarar vermeyecek şekilde yapılmaktadır. Geniş araç filomuzun yanı sıra çelik kasadan oluşmakla beraber kendi bünyemizde kadrolu elemanlarımızı çalıştırmaktayız. Bağcılar’ın yakın bölgelerine hizmet veren firmamız aynı zamanda dünya standartlarına göre taşıma işlemlerini gerçekleştirmektedir. Yenilikleri yakından takip eden Bağcılar evden eve nakliyat olarak kendini nakliyat hizmetleri konusunda geliştirmektedir. Yeşilköy, halkalı çevrelerine hizmet vermekle beraber uygun ödeme seçeneklerini de sizlere sunmaktadır.

Teknolojiyi yakından takip eden firmamız eşyalarınızın sarsılma risklerine karşı kasa içi bağlama sistemi ile muhafaza işlemlerini yapmaktadır. Modern araçlar ile nakliyat hizmeti sunan Bağcılar evden eve nakliyat firması bir telefon kadar size yakındır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağcılar evden eve nakliyat fiyatları